Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

2% pre RZ pri MŠ

Vážení rodičia a priatelia MŠ,

aj tento rok si Vás dovoľujeme požiadať o darovanie Vašich 2% dane z príjmov fyzických a právnických osôb SRRZ – Rodičovskému združeniu pri Materskej škole Hronské Kľačany.

RZ sa snaží z takto získaných prostriedkov spolufinancovať obnovu materiálno-technického vybavenia priestorov MŠ. Spolu s finančnými dotáciami od Obce Hronské Kľačany sa nám v roku 2016 podarilo zakúpiť 1. časť certifikovaného nábytku (je podmienkou v priestoroch MŠ) – stoly a stoličky do tried v hodnote 430,50 €. Keďže tento typ nábytku je nepomerne drahší oproti bežnému, musíme jeho nákup realizovať postupne počas viacerých rokov.

Budeme radi, ak sa nám to aj vďaka Vašej podpore podarí tento rok opäť. Oslovte aj Vašich blízkych, príbuzných, či priateľov, o ktorých viete, že by nám svoje 2% z dane mohli darovať. Aktuálne tlačivo si môžete stiahnuť priamo tu.

Vyplnené tlačivo spolu s potvrdením o zaplatení dane môžete doručiť najneskôr do 30.04.2017 príslušnému Daňovému úradu, alebo ich priniesť do 26.04.2017 do Materskej školy v Hronských Kľačanoch.

Ďakujeme.


 

Počasie Hronské Kľačany - Svieti.com


Stránka športového klubu Aquasport Levice, za ktorý preteká aj Sabína Kupčová z Hr. Kľačian

Stránka Speedway Clubu, za ktorý preteká aj Jakub Valkovič z Hronských Kľačian

dnes je: 18.6.2018

meniny má: Vratislav

webygroup

Úvodná stránka