Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná
Hronské Kľačany - oficiálne stránky obceHľadať
 
 

Články

Kľačianske novoročné športové dni 2016

V Hronských Kľačanoch sa už stalo tradíciou, že na začiatku nového roka majú záujemci o šport možnosť stretnúť sa na športových podujatiach, ktoré majú názov Kľačianske novoročné športové dni. Ich súčasťou sú turnaje O pohár starostu obce v malom futbale, stolnom tenise a šachu. Na záver sa koná  turistický Trojkráľový pochod. Tieto akcie sa konali v dňoch 2.1. - 6.1.2016. Po vianočných sviatkoch, novoročných oslavách a dňoch oddychu je to vítaná možnosť zašportovať si, rozhýbať sa, pobudnúť so známymi a priateľmi a zaželať si na prahu nového roka všetko dobré a upevniť vzájomné medziľudské vzťahy.

víťazi futbalového turnaja - Úderníci

Tohoročné novoročné športové dni sa začali 2.1.2016 turnajom v malom futbale, ktorý zorganizovalo Kľačianske futbalové Béčko. Štyri zúčastnené družstvá hrali vylučovacím systémom. Po skončení zápasov bolo poradie v turnaji nasledovné:

1. Úderníci

2. Dorastenci

3. Veteráni

4. Kľačianske futbalové Béčko

 

V nedeľu 3.1. sa konal stolnotenisový turnaj, na ktorom v štyroch kategóriách súťažilo 22 účastníkov. V jednotlivých kategóriách bolo poradie na prvých troch miestach nasledovné:

Účastníci stolnotenisového turnaja

Žiaci -     1. Adam Kováč

                2. Tibor Kóša

                3. Marcel Berkeš

 

žiačky/ženy  -      1. Monika Krivočenková

                               2. Michaela Turacová

                               3. Klaudia Kupčová

 

muži -     1. Marián Hancko

                2. Peter Molnár

                3. Adam Konvický

 

veteráni -              1. Jozef Molnár

                               2. Miloš Trhan

                               3. Milan Bridiš

 

Nasledujúci deň sa hral šachový turnaj, na ktorom v dvoch kategóriách hralo 13 hráčov. Poradie v jednotlivých kategóriách:

Šachový turnaj

žiaci -     1. Viktor Maruniak /najmladší účastník turnaja - 8 rokov/

                2. Michaela Turacová

                3. Adam Kováč

 

dospelí -               1. Tomáš Krkoš

                               2. Ondrej Slušný

                               3. Slávo Trhan

 

Trojkráľový pochod

6.1. sa konal Trojkráľový pochod. Po úvodnom občerstvení a štarte pred kultúrnym domom sa  tridsať účastníkov, vyznávačov severskej chôdze vydalo na trasu do Veľkých Kozmáloviec a späť. Počasie tiež prialo účastníkom pochodu. Poďakovanie účastníkov športových podujatí patrí starostovi obce Ing. Miroslavovi Kollárovi, ktorý zabezpečil poháre, diplomy, vecné ceny, občerstvenie a zúčastnil sa na každej akcii, pracovníkovi OcÚ Mgr. Milošovi Kúdelovi a za propagáciu a fotodokumentáciu podujatí na webovej stránke obce, organizátorom jednotlivých turnajov.

Kľačianske novoročné športové dni sa už stali trvalou súčasťou športového a spoločenského života v obci a udržiavajú si stálu popularitu.

 

Autor príspevku: Milan Bridiš

 

Všetky fotky nájdete v našej fotogalérii: http://www.hronskeklacany.sk/fotogaleria/klacianske-novorocne-sportove-dni-2016.html (odkaz sa otvorí v novom okne)


 

Počasie Hronské Kľačany - Svieti.com

Stránka športového klubu Aquasport Levice, za ktorý preteká aj Sabína Kupčová z Hr. Kľačian

Stránka Speedway Clubu, za ktorý preteká aj Jakub Valkovič z Hronských Kľačian

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka