Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná
Hronské Kľačany - oficiálne stránky obceHľadať
 
 

Články

Prípravka po roku znova majster okresu

prípravka.JPG

Futbalová prípravka SC Hronské Kľačany sa v sezóne 2018/2019 po ročnej prestávke znova stala majstrom okresu Levice. Súťaž prípraviek sa hrala v 4 skupinách turnajovým spôsobom. Naša prípravka hrala v 4-člennej skupine C so Starým Tekovom, Pukancom a Žemberovcami. V 12-tich zápasoch v skupine vo všetkých zvíťazila a so skóre 67:4  postúpila spolu so Starým Tekovom na finálový turnaj prípraviek, ktorý sa konal 8. júna 2019 v Rybníku za účasti 8 najlepších prípraviek okresu. Naša prípravka v skupine A postupne zvíťazila nad Hornými Turovcami 2:1, Čajkovom 4:0 a Kalnou 3:0. Vo finále sa stretla s víťazom skupiny B so Šahami a remíze 0:0 vyhrala v penaltovom rozstrele 4:2 a stala sa po titule v roku 2017 znovu majstrom okresu.

O tento úspech sa zaslúžili títo hráči: Ivan Kováč, Sebastián Masný, Adam Kováč, Denis Benedik, Maximilián Mizerák, Patrik Kováčik, Šimon Lukáč, Dávid Lukáč, Matúš Slušný, Mário Kupča, Kristián Margetin, Rastislav Margetin, Marek Dóka, Peter Molnár, Timon Molnár, Félix Valach, Bianka Rusnáková.

Milan Bridiš, vedúci a tréner prípravky

 


 

Počasie Hronské Kľačany - Svieti.com

Stránka športového klubu Aquasport Levice, za ktorý preteká aj Sabína Kupčová z Hr. Kľačian

Stránka Speedway Clubu, za ktorý preteká aj Jakub Valkovič z Hronských Kľačian

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka