Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Symboly obce

Obecný erb

V hlave zeleného španielskeho štítu sú dve zvlnené strieborné brvná, z ktorých je vyššie hrubšie (rieka Hron), zlaté čerieslo, bližšie k pravému okraju štítu je otočené hrotom dole a ostrím vľavo, zlatý lemeš, bližšie k ľavému okruhu štítu je otočený hrotom dole a ostrím vľavo. 


Obecná vlajka

Vlajka, zástava a koruhva obce pozostáva zo siedmych pozdĺžnych pruhov. Poradie farebných pruhov je nasledovné: zelená (1/8), biela (1/8), zelená (1/8), žltá (2/8), zelená (1/8), žltá (1/8), zelená (1/8). Vlajka má pomer strán 2:3 a ukončená je tromi cípmi, t.j. dvomi zástrihmi, siahajúcimi do tretiny jej listu.


Obecná pečať

Pečať obce Hronské Kľačany je ohraničená dvoma sústredenými kružnicami, z ktorých väčšia je tvarovaná tenšou čiarou. Kruhopis OBEC HRONSKÉ KĽAČANY je umiestnený v hornej časti medzikružia nad erbom obce tak, že písmená sú otočené do stredu pečiatky. 

Symboly obce Hronské Kľačany sú zapísané v Heraldickom registri Slovenskej republiky pod signatúrou H-36/2007.         


 

Počasie Hronské Kľačany - Svieti.com


Najnovšia publikácia vydavateľstva CBS "TEKOV Z NEBA" v elektronickej podobe, súčasťou ktorej je aj prezentácia obce Hronské Kľačany.

Vážení rodičia a priatelia MŠ, aj tento rok si Vás dovoľujeme požiadať o darovanie Vašich 2% dane z príjmov fyzických a právnických osôb SRRZ – Rodičovskému združeniu pri Materskej škole Hronské Kľačany (pre viac informácií kliknite na nadpis)

Vážení rodičia, dovoľujeme si Vás požiadať o venovanie 2% dane z príjmov fyzických a právnických osôb SRRZ - Rodičovskému združeniu pri Základnej škole v Hronských Kľačanoch. (podrobnosti po kliknutí na nadpis)

Stránka športového klubu Aquasport Levice, za ktorý preteká aj Sabína Kupčová z Hr. Kľačian

Stránka Speedway Clubu, za ktorý preteká aj Jakub Valkovič z Hronských Kľačian

dnes je: 23.4.2017

meniny má: Vojtech

Mesačník pre verejnosť v regiónoch elektrární Bohunice a Mochovce

webygroup

Úvodná stránka